سينما محل بحران

1213.jpgاکسدوس (مهاجرت)
موضوع اصلی فیلم اکسدوس درباره مهاجرت صهیونیست های مهاجر برای تشکیل کشور غصب شده است داستاني كه سال هاست يهود از آن بهره مي برد گويي كه خود اين موضوع را پرورانده است . مهاجرت در اكثر فيلم هاي يهودي ديده مي شود حتي در انيمشن ها نيز مهاجرت دستمايه اصلي قرار گرفته است انيميشن هايي مانند نل ، دختري به نام حنا ، بل و سباستين، بي خانمان (پرين) از اين جمله اند .

يهود از ابزار مظلوميت و مظلوم نمايي قصد دارد جاي پاي خود را در اشغال مشروعيت بخشد و حتي اگر در اين راستا خوني هم ريخته شد به پاي احياي حقوق يهود گذاشته شود. بسياري اين موضوع را توهم توطئه مي دانند اما اگر اين منتقدين فقط چند فيلم داستاني يا انيميشن را در كنار هم قرار دهند و به تم اصلي و روايت خطي آن دقت كنند مشتركات زيادي چون مهاجرت ، بي خانماني ، مظلوميت را مي توان به راحتي مشاهده كرد .

درباره اكسدوس:
فیلم در سال 1960 میلادی تولید شده است واقعه به گروهی به یهودیان بی خانمان مربوط می شود که موفق می شوند که یک کشتی فراهم کنند و از قبرس خارج شوند ایشان سوار بر کشتی می شوند در حالی که پرچم ستاره داوود را بر افراز آن افراشته اند در خاک فلسطین پیاده می شوند بنابراین آن ها بر شهر وارد می شوند ساختار سیمای عربی در شهر کاملا محسوس است. این فیلم شاهد این مدعی است که بهانه های واهی و پندارهای ساختگی صهیونیسم در حال عرب زدایی می باشند. و اين را در برنامه هاي سياسي خويش نيز برنامه ريزي كرده اند.

عده ای ازمهاجران در لباس بدلی اعراب به محله عرب نشین می روند و برای آزاد سازی گروهی از زندانیان دسیسه ای طراحی می کنند تا هم پیمانان خود را گرد آورند هدف یهودیان صهیونیست ادامه بقاست و بنابراین آن ها هستند که به جنگ در منطقه معتقدند و به ایجاد کانون بحران می اندیشند چون برای بدست آوردن آنچه ندارند و یا متعلق آن ها نیست نیازمند بحران و نبرد هستند و در كنار اين ملغمه كار و دستورات سياسي را پيش مي برند .

این فیلم شاید با این مبنی سر چشمه گرفته باشد که جنگ های صلیبی با هدف باز پس گرفتن بیت المقدس از مسلمانان آغاز شد اما این سودا پس از هشت جنگ عقیم ماند که قریب به 200 سال انجامید و نتیجه ای در بر نداشت و بیت المقدس همچنان در حکومت مسلمانان باقی ماند مقابله با حکومت عثمانی و تجزیه آن به کشور های خاورمیانه یکی از طرفند های التیام بخش غرب برای خاطره شکست های جنگ های صلیبی به کار بسته شد و بعد از آن طرح تشکیل حکومت غاصب اسراییل به عنوان هژمونی غالب غرب برای مقابله با اسلام در نظر گرفته شد . و صهيونيسم سال هاست كه برنامه هاي جهاني را در پيش گرفته است تا بتواند جعل سند هاي خويش را قانوني جلوه دهد و در اين راستا رسنه هاي بزرگ مانند سينما را در قدرت خود گرفته است تا با جعل تاريخ در قالب تصوير بيننده جهاني را آهسته به موضوع سوق دهد كه اصلا اين مسلمانانند كه غاصبند و بايد بيرون رانده شوند اكسدوس مانند بسياري از فيلم هاي يهودي صهيونيستي سعي در جعل تاريخ دارد.

سيد غلامحسن خاكزاد شاهاندشتي

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
کپچا تصویری
کارکترهایی که در تصویر نمایش داده میشوند را وارد کنید