زن در سینما مثل بارباپاپا عوض میشه!

2206.jpgیکی از مصادیق مقوله زن و سینما، زن در سینما است. البته منظور ما زن در سینما است نه زن در سینما! یعنی زن داخل سالن سینما نه اینکه زن به عنوان بازیگر در فیلم های سینمایی. تجربه ثابت کرده که زن در سینما یادآور کارتون قدیمی «بارباپاپا» که در شرایط مختلف عوض می شد، است؛ یعنی زن وقتی به سینما می رود بسته به ژانر فیلمی که به نمایش درمی آید، او هم تغییر حالت می دهد. حالا برای اینکه خوب شیرفهم شوید نوع برخورد زنان با ژانرهای مختلف فیلم های سینمایی را برای شما به طور مختصر شرح می دهیم:

فیلم عاشقانه و درام: زن کاملا محو فیلم شده به طوریکه زاویه چشمانش با پرده سینما از اول تا آخر فیلم از حالت مستقیم خارج نمی گردد و تنها صدایی که از او به گوش می رسد صدای بالاکشیدن آب دماغش است و هر 30ثانیه یک دستمال کاغذی مچاله که مملو از اشک چشم و آب دماغ می باشد از سوی او به طرفینش پرتاب می گردد.

فیلم ترسناک: زن داخل صندلی اش جمع می شود و خود را به شکل و اندازه یک توپ پینگ پونگ درمی آورد؛ از دقیقه اول فیلم تا تیتراژ پایانی، چشمانش کاملا بسته است و هر از چندگاهی هم که از روی فضولی زنانه، چشمانش به اندازه چشم ژاپنی ها باز می گردد پس از یک صدم ثانیه با صدای جیغ مهیبی که از دهان خودش خارج می گردد، دوباره بسته می شود.

فیلم رزمی: زن در تمام طول فیلم با شخصیت اصلی فیلم همزادپنداری می کند و به مقایسه آلات قتاله مورد استفاده در فیلم با لوازم آشپزخانه اش می پردازد و در حین تماشای فیلم همانطور که به دوستان و زنان همسایه پیامک می دهد و قرار می گذارد که فردا بروند باشگاه رزمی سر کوچه ثبت نام کنند، گهگاه بطور ناخودآگاه ضرباتی را بر اشخاص طرفین خود وارد می نماید.

فیلم موزیکال: تماشای اینگونه فیلم ها به یک زن توصیه نمی شود چون از ثانیه اول فیلم تا پایان یافتن آن، همچون اسپند روی آتش، آرام و قرار نخواهد داشت و جنبش هایی موزون از سوی او مشاهده خواهد شد که تا چندین روز پس از تماشای فیلم هم در منزل ادامه خواهند داشت.

فیلم خانوادگی: زن در هنگام تماشای این نوع فیلم به فیلمنامه، بازیگر و موضوع فیلم کاری ندارد و در طول فیلم توجهش صرفا به نوع و مدل لوازم خانگی و چیدمان منزل و جنس و مارک لباس بازیگران است و هر از چندگاهی با صدای جیغی دیگران را متوجه یکی بودن فلان وسیله آشپزخانه نقش اول فیلم با سرویس جهیزیه خودش خواهد کرد.

فیلم جنایی: زن از ابتدای فیلم هر 5دقیقه یکبار با صدای بلند طوری که همه حاضران تا شعاع 500متری متوجه بشوند تاکید می کند که قاتل فلانی است و در اکثر موارد، آخر فیلم معلوم می شود تمام بازیگران فیلم به نوعی در قتل مقتول نقش داشته اند الا همان که زن مذکور آن را قاتل می دانسته است.

به دلیل پاره ای از ملاحضات سیاسی امنیتی از بیان نوع رفتار زنان در قبال تماشای فیلم های ژانر کمدی، معمایی، علمی تخیلی، اکشن، فانتزی و.... معذوریم!

سعید ترشیزی

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
کپچا تصویری
کارکترهایی که در تصویر نمایش داده میشوند را وارد کنید