راستگویان !

3017.jpgگفت: دیروز، روزنامه شرق در صفحه اول خود از قول جهانگیری تیتر زد که 22 هزار میلیارد دلار بدون بازگشت از کشور خارج شده است!!
گفتم: 22 هزار میلیارد دلار؟! این رقم فوق‌کلان کجا بوده؟ از کجا برداشت شده و از کجا خارج شده؟! اصلا می‌فهمند 22 هزار میلیارد دلار یعنی چی؟!

گفت: البته روزنامه شرق به روش همیشگی مدعیان اصلاحات، کلک‌مرغابی زده و در تیتر صفحه اول و تیتر خبر در صفحه 2 مبلغ 22‌هزار میلیارد دلار را آورده ولی در متن خبر نوشته 22 میلیارد دلار!
گفتم: 22 میلیارد دلار هم دروغ است چون اولا خزانه دولت، دخل بقالی نیست که هر کس از راه رسید دست کند و پول بردارد! و ثانیاً برداشت از آن به مجوز مجلس نیاز دارد و ثالثا بعد از مجوز هم از طریق بانک‌ها و در قالب سند برداشت می‌شود و رابعاً: اگر راست می‌گویند اسناد آن را ارائه کنند!

گفت: اصلاح‌طلبان برای انتخابات مجلس به این دروغ‌ها نیاز دارند چون به هیچ‌یک از وعده‌های خود که عمل نکرده‌اند و باید با تخریب دیگران ابراز وجود کنند...
گفتم: معنی دولت راستگویان را هم فهمیدیم! از شخصی پرسیدند آیا در همه عمرت یک حرف راست زده‌ای؟ گفت؛ اگر بگویم آری، دروغ دیگری گفته‌ام!

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
کپچا تصویری
کارکترهایی که در تصویر نمایش داده میشوند را وارد کنید