توصیه‌های نوروزی مش مراد

2531.jpgمش‌مراد در یک کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد و خطاب به مسافران نوروزی عزیز که قصد سفر به مشهد را دارند، آخرین توصیه‌هایش را ارائه کرد. به نقل از ده‌آرا، وی توصیه‌های خود را به شرح زیر بیان کرد:

*از تمام هموطنان عزیزی که قصد کرده‌اند در نوروز به مشهد سفر کنند تقاضا دارم که فکر رزرو کردن هتل و یا مسافرخانه را از سر بیرون کنند، زیرا این اماکن با ده برابر قیمت و آن هم از نوروز پارسال رزرو شده‌اند.

*همچنین اطلاعات موثق نشان می‌دهد که حاشیه پارک‌های معروف مشهد مانند پارک ملت و کوهسنگی نیز از شش ماه پیش رزرو شده است. بنابراین توصیه می‌کنم که این عزیزان، فکر شب‌خوابی در پارک‌ها را نیز از سر بیرون کنند.

*چنانچه هموطنانی تصمیم جدی گرفته‌اند که در ایام نوروز حتما به مشهد مسافرت کنند، به آنها توصیه می‌کنم که از آوردن چادرهای زینتی و ژیگولی خودداری کنند. در سال‌های گذشته مواردی داشته‌ایم که خانواده‌هایی شب را در چادر و در گوشه پارکی خوابیده‌اند و صبح که بیدار شده‌اند خود را در وسط خیابانی پر از آب در حال غرق شدن یافته‌اند.

*از عزیزان تقاضا دارم که حتما با وسائل نقلیه خود در ایام نوروز به مشهد سفر کنند زیرا در این ایام، تاکسی‌رانان علاقه خاصی به خالی حرکت کردن و رژه رفتن در شهر پیدا می‌کنند. آنها که در طول سال برای صید مسافر بر یکدیگر سبقت می‌گیرند، در این ایام به شکل مشکوکی یا غیب شده و یا با بی اعتنایی کامل از جلوی دیدگان بهت‌زده مسافران عبور می‌کنند.

*بزرگوارانی که قصد سفر به این شهر را دارند و از وضعیت مالی توپی برخوردار نیستند بهتر است قید سفر را همین الان بزنند. چون این حداقل امکانات و تسهیلات نوروزی هم در صورتی فراهم خواهد شد که بتوان از پول، آن هم به شکل دست و دلبازانه و به موقع استفاده کرد. از قدیم و ندیم هم گفته‌اند: ای بر پدر پول! که لامصب حلال مشکلات است ...!

*از توریست‌های خارجی به ویژه عزیزان ساکن در حاشیه خلیج‌فارس تقاضا می‌شود که تا دیر نشده در کلاس‌های آموزش زبان فارسی شرکت کنند زیرا بعضی از همشهریان رندمان پس از اینکه متوجه ملیت و زبان‌نفهمی آنها می‌شوند، بی آنکه منظور خاصی داشته باشند قیمت‌ها را سوبله چوبله با آنها حساب می‌کنند.

*به مشهدی‌های عزیز هم توصیه می‌کنم که چنانچه در این ایام به مسافرت نرفته و در مشهد حضور دارند، به طور موقت اطراف حرم و اماکن تفریحی آفتابی نشوند تا امکان استفاده مهمانان از این مواهب فراهم شود. در این ایام، مشهدی‌های عزیز می‌توانند در منزل نشسته و از دیدن برنامه‌های جذاب! چند ده شبکه ملی و استانی تلویزیون لذت ببرند و روح آقای ضرغامی و اعوانش را هم شاد سازند.

*با همه این مصائبی که شرح آن رفت باز مطمئن هستم که عده‌ زیادی به شهر زیبا و ملکوتی مشهد سفر می‌کنند. به این عزیزان خوش‌آمد عرض می‌کنم و برایشان آرزوی سفری زیبا و پر از خاطرات قشنگ را دارم.

کتابگذار اعظم

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
کپچا تصویری
کارکترهایی که در تصویر نمایش داده میشوند را وارد کنید