آبریزش مرگ آور

2468.jpgچندروز پیش که بدون شال و کلاه در هوای سرد راهی محل کار شدم بعد از چند ساعت احساس کردم کمی سردرد دارم و دچار آبریزش بینی هم شده ام به همین دلیل دفترچه خدمات درمانی ام را برداشتم و راهی مطب پزشک عمومی شدم. پس از پرداخت حق ویزیت، دکتر من را معاینه کرد و گفت که آبریزش بینی ام مشکوک است و چون از داخل بینی سرازیر می شود، از من خواست مقداری وجه نقد از طریق زیر میز به او پرداخت کنم تا من را به یکی از دوستانش که متخصص گوش و حلق و بینی حاذقی است معرفی کند که بدون نوبت ویزیت نماید.

من هم که از اظهار نظر این دکتر خوف برم داشته بود زیر میزی را دادم و آدرس متخصص را گرفتم. پس از مراجعه به متخصص گوش و حلق و بینی و پرداخت حق ویزیت و معاینه شدن، وی به من گفت که آبریزش بینی ام مشکوک است و چون آب بینی از مایعات داخلی بدن است پس باید مبلغی زیر میزی پرداخت کنم تا او من را به دوستش که متخصص داخلی است معرفی نماید تا من را خارج از نوبت معاینه کند.

من هم چون می خواستم زنده بمانم، مبلغ را پرداخت کردم و راهی مطب متخصص داخلی شدم و ویزیت را پرداخت نمودم و مورد معاینه وی قرار گرفتم. او هم پس از معاینه گفت که آبریزش بینی ام مشکوک است و چون آب بینی از مغز سرچشمه می گیرد پس باید مبلغی زیر میزی تقبل کنم تا او من را به یکی از دوستانش که متخصص مغز و اعصاب است معرفی نماید تا خارج از نوبت من را معاینه کند.

من هم که ترس از ملاقات عزرائیل تمام وجودم را فراگرفته بود دو دستی مبلغ زیر میزی را پرداختم و راهی مطب متخصص مغز و اعصاب شدم و پس از پرداخت حق ویزیت و مورد معاینه قرار گرفتن، متخصص مغز و اعصاب به من گفت که آبریزش بینی من خیلی مشکوک است و چون آبریزش بینی از امراض قدیمی بشر است یک مبلغی از زیر میز پرداخت نمایم تا او من را به یکی از دوستانش که از دکتر گیاهی یا همان عطاری های معروف شهر است معرفی نماید تا خارج از نوبت به مرض من رسیدگی کند.

من هم که دیگر از زندگی نا امید شده بودم و فاصله چندانی بین خودم و خاک گور نمی دیدم مبلغ را دادم و راهی عطاری شدم و در آنجا پس از پرداخت مبلغ ویزیت و معاینه شدن، عطارباشی گفت که آبریزش بینی من بخاطر سرماخوردگی است و پس از مبلغ هنگفتی که از زیر میز از من گرفت، تجویز کرد که سر راه از سبزی فروشی دو کیلو شلغم بخرم، شب بپزم هم خودم را بخور بدهم و هم شلغم ها را بخورم تا فردا صبح سرماخوردگی و آبریزش بینی ام خوب شود!

سعید ترشیزی

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
کپچا تصویری
کارکترهایی که در تصویر نمایش داده میشوند را وارد کنید